Chyba każdy marzy o pięknych, gęstych, zadbanych włosach. Dlatego też coraz więcej osób łysiejących decyduje się na wszczepianie włosów. Nie jest to zabieg bolesny i coraz więcej gabinetów medycyny estetycznej posiada go w swojej ofercie.

Klinika włosa Warszawa

Gdy zaczynają wypadać włosy, warto umówić się na wizytę w klinice włosa Warszawa. Są tam specjaliści, którzy po konsultacji zaproponują odpowiednią terapię. Konsultacja jest konieczna, ponieważ nie każdy może poddać się zabiegowi wszczepiania włosów.

Istnieje wiele chorób, które stanowią przeciwwskazanie do takiego zabiegu. Są to: cukrzyca, przebyty zawał mięśnia sercowego, zaburzenia krzepnięcia krwi i problemy z ciśnieniem. Przeszczep włosów Warszawa to rozwiązanie dla osób, które z powodu łysienia straciły pewność siebie. Istnieje kilka metod na wszczepianie włosów.

Metody przeszczepu włosów

Na przeszczep włosów może się zdecydować każdy, kogo dotknął problem łysienia. Najczęstsze wskazania do przeprowadzenia zabiegu to: łysienie plackowate, łysienie androgenowe, łysienie pourazowe, łysienie po napromieniowaniu, a także blizny pooperacyjne i stan zapalny skóry.

Klinika włosa warszawa posiada w swojej ofercie kilka metod przeszczepu włosów. Najstarsza z nich to metoda FUT. Jest to zabieg inwazyjny, który polega na pobraniu paska skóry z potylicy i implantowaniu go w odpowiednie miejsce. FUE to kolejna metoda, obecnie bardzo popularna. Wykonuje się ekstrakcję pojedynczych włosów, które wszczepia się we wskazane obszary głowy. Do wszczepiania włosów na większym obszarze stosuje się metodę FUE z wykorzystaniem robota ARTAS. Wymienione metody to nieliczne z proponowanych przez klinikę włosa Warszawa.

Zalety przeszczepu włosów Warszawa

Dzięki tej popularnej metodzie walki z łysieniem uzyskuje się trwały efekt pokrycia głowy włosami. Bez problemu będzie można zgolić głowę, gdyż blizny po zabiegu prawie nie będą widoczne.

Przeszczep włosów Warszawa to gwarancja trwałego i naturalnego efektu. Pacjenci są zawsze zadowoleni i wraca im pewność siebie. Nowe włosy są widoczne po niedługim czasie. Są to włosy, które będą rosnąć na głowie do końca życia. Metoda transplantacji włosów to sposób na poprawienie komfortu życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here