Długie, gęste włosy to marzenie wielu kobiet. Niestety, uzyskanie takiego efektu często wymaga czasu, a ze względu na pewne uwarunkowania może okazać się wręcz niemożliwe. Od czego jednak są zakłady fryzjerskie, prawda? Dzięki pracy fachowców piękna fryzura okaże się na wyciągnięcie ręki.

Wszystko oczywiście za sprawą sprawdzonych metod, dzięki którym włosy staną się dłuższe i gęstsze. Bez efektu sztuczności i innych problemów, które mogłyby sprawić, że całość nie będzie prezentowała się tak, jak powinna.

Jak przedłużać włosy?

Już na wstępie warto podkreślić, że przedłużaniem włosów powinien zająć się specjalista. Robienie tego na własną rękę okaże się bowiem nie tylko trudne, ale nawet niebezpieczne. Dlaczego? Bez właściwej wiedzy i doświadczenia łatwo może bowiem dojść do uszkodzenia cebulek włosów. Z tego powodu konieczny jest profesjonalny fryzjer. Poznań to miasto, które gwarantuje dostęp do wielu tego typu fachowców.

Oczywiście zawsze warto decydować się na usługi tych, którzy mogą pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientek. Dają oni gwarancję, że usługa zostanie wykonana w sposób prawidłowy. Zapewni dzięki temu efekt naturalnej, dłuższej fryzury, bez żadnego zagrożenia dla włosów.

Uwagę warto zwrócić jednak nie tylko na opinie, ale również na stosowane metody przedłużania. Spośród praktykowanych na rynku sporą popularnością cieszy się zwłaszcza sposób kanapkowy, uznawany za jeden z najbezpieczniejszych.

Na czym to polega? Na specjalistycznym łączeniu włosów naturalnych z dopinkami, czyli tak zwanymi kanapkami. Umieszczane są one na cienkiej taśmie z silikonu, która po założeniu staje się niewidoczna. Nie ma tu mowy o żadnych potencjalnie groźnych środkach czy materiałach, które mogłyby wpłynąć na cały proces.

Czy warto przedłużać włosy metoda kanapkową?

Wykonanie tego zabiegu w odpowiedni sposób zapewnia świetny efekt. I właśnie dlatego niezbędnych jest sprawdzony, ceniony fryzjer. Poznań na szczęście zapewnia pod tym względem mnóstwo możliwości.

Przedłużone włosy prezentują niezwykle atrakcyjnie. Co ważne, są one bardzo trwałe, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby były utrzymywane na głowie nawet przez rok. Do tego wszystkiego należy dodać również krótki czas trwania zabiegu i bardzo naturalny efekt.

Mając na uwadze powyższe informacje, śmiało można uznać, że metoda kanapkowa jest jedną z najciekawszych na rynku. Z tego powodu na pewno warto się nią zainteresować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here