Kobiety, które natura obdarzyła małym biustem, rzadko są z tego zadowolone. Zwykle uważają, że przez to wyglądają mało kobieco, a ubrania źle na nich leżą. Trudno się temu dziwić, gdyż faktycznie wydatny biust sprawia, że kobieca sylwetka jest atrakcyjniejsza, a przy tym oczywiście zwraca uwagę mężczyzn. Zawsze jednak można postarać się powiększyć biust. W grę wchodzi wiele metod, zarówno domowe, stosowane we własnym zakresie, jak i zabiegi chirurgiczne, na przykład lipotransfer, czyli przeszczepianie tłuszczu.

Naturalne metody – warto spróbować

Choć powiększenie biustu własnym tłuszczem jest niewątpliwie doskonałą metodą na uczynienie piersi bardziej wydatnymi, warto wpierw spróbować innych dostępnych metod. Dlaczego? Lipotransfer nie tylko jest kosztowny, ale też wymaga ponawiania co jakiś czas, gdyż tłuszcz jest wydalany z organizmu, więc piersi powracają do naturalnego stanu. Oczywiście dotyczy to też innych zabiegów powiększania biustu, konieczne jest na przykład wymienianie silikonowych implantów. Nie jest to więc bynajmniej rozwiązanie, które przeprowadza się tylko raz.

W grę wchodzi zaś wiele naturalnych alternatyw. By poprawić swój wygląd w ubraniu, warto po prostu postawić na staniki optycznie powiększające biust. Dla wielu kobiet będzie to wystarczający efekt. Co jednak, kiedy chce się wyglądać lepiej także bez ubrania, na przykład z myślą o sytuacjach intymnych? Wówczas można sięgnąć na przykład po kremy powiększające biust czy tabletki, a zdecydowanie najlepiej będzie zintensyfikować działanie tych specyfików, stosując je jednocześnie. Często zresztą są one oferowane w pakietach.

Wiele osób wskazuje też na skuteczność masażu, warto zatem dowiedzieć się, jak go wykonywać i spróbować, najlepiej jednocześnie wcierając w biust dobry preparat powiększający i ujędrniający. Taki masaż da też niezwykle ważną korzyść w postaci samobadania – pozwoli w porę wykryć ewentualne guzki i zgrubienia.

Czy to działa?

Naturalne metody na pewno dają subtelniejszy efekt niż radykalne rozwiązania, jak przeszczepianie tłuszczu czy wszczepianie implantów. Powiększenie biustu własnym tłuszczem czy umieszczenie pod skórą piersi implantów pozwala też zobaczyć efekt od razu. Niemniej jednak są to kosztowne metody, wymagające też cyklicznych nakładów finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here