Męskie marynarki w kwiaty są bardzo silnie obecne w sklepach internetowych i na aukcjach. Można znaleźć przynajmniej kilka rozwiązań kolorystycznych. Prezentowane na nich kwiaty znajdują się na jasnym lub ciemnym tle. Nam podobają się obie wersje, ponieważ oba typy marynarek można z łatwością dopasować do odmiennych połączeń kolorystycznych.

Marynarki te zapinane są na jeden lub kilka guzików. Marynarkę w czerwone kwiaty na jasnym tle dopasować można do białych lub beżowych spodni, o odcieniu kremowym. Taka słoneczna stylizacja będzie wspaniałym pomysłem dla kogoś, kto interesuje się kulturą hipisowską. Wszak to właśnie dla hipisów moda przepełniona motywami kwiatowymi była tą najważniejszą. Bez symbolu kwiatów nie było tej kultury.

Męskie marynarki w kwiaty najbardziej więc będą pasowały do mężczyzn z długimi lub półdługimi włosami. Można je ubierać także do luźniejszych stylizacji, czyli do jeansów oraz podkoszulków. Zupełnie innego wymiaru nabierają, gdy zostaną założone do białej koszuli. Strój jest wtedy o wiele bardziej uroczysty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here