W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywają czeskie tabletki na odchudzanie. Leki takie są oczywiście nielegalne w Polsce. Po spożyciu nie tylko się odchudzamy, ale zwiększamy także swoje libido. Polki są o tym przekonane i chętnie kupują kapsułki od naszych południowych sąsiadów.

Żeby zdobyć ten lek potrzebujemy recepty, nie dostaniemy go w Polsce, ale samo posiadanie nie jest nielegalne. Samo zdobycie recepty od lekarza także nie jest jakieś ciężkie, ponieważ wystarczy tylko być pewnym siebie i wiedzieć po co się przyszło. W większości przypadków lekarz pierwszego kontaktu bez problemu nam przepisze te tabletki.

Do skutków ubocznych zażywania tabletek należy między innymi nerwica natręctw oraz ogólne rozkojarzenie. Specyfik powoduje, że nie możemy się skupić na jednej rzeczy i niedokładnie wykonujemy nasze obowiązki. Najłatwiej lek zdobyć, jeżeli posiadamy kogoś znajomego w Czechach. Jednak nie musimy posiadać żadnych znajomości, ponieważ możemy te tabletki zdobyć także przez internet. Na nielegalnym rynku osiągają one jednak znacznie wyższe ceny niż w normalnym obrocie. Jest to oczywiście zrozumiałe, ponieważ ludzie, którzy handlują ryzykują swoją wolnością.

Suplement ten ma wiele wspólnego z amfetaminą, która jest narkotykiem. Także niesamowicie pobudza oraz uzależnia i może doprowadzić do depresji oraz załamania psychicznego. Spożywając duże ilości amfetaminy także tracimy na wadze, zwłaszcza nadużywając tego środka. Dlatego też w Polsce są takie surowe sankcje za sprzedaż tego leku. W wielu przypadkach handel lekiem jest porównywalny z handlem narkotykami. Musimy jednak pamiętać, że nic nie zastąpi treningu oraz odpowiedniej diety. Właściwe proporcje oraz makroskładniki sprawią, że nie będziemy potrzebować żadnych magicznych suplementów, żeby zrzucić na wadze.

W Czechach mimo, że preparat jest legalny nie cieszy się aż tak dużą popularnością jak w Polsce. Czeskie kobiety zdecydowanie chętniej wybierają preparaty ziołowe i starają się omijać chemię. Negatywnym skutkiem używania leku jest wypadanie włosów, które potrafi dotknąć osobę w każdym wieku. Czasami lepiej jest poświęcić więcej czasu, ale zrzucić wagę w sposób naturalny. Jest to znacznie bezpieczniejsze oraz zdrowsze dla organizmu. Każda chemiczna ingerencja powoduje, że problemy odczujemy później. Jednak jest to dobry sposób dla ludzi, którzy w krótkim czasie chcą stracić jak najwięcej kilogramów, ponieważ zbliża się ważna dla nich uroczystość i chcą się jak najlepiej zaprezentować wśród bliskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here