Choć obecnie smartfony potrafią kosztować nawet kilka tysięcy złotych, nie oznacza to, że nie możemy kupić dobrego urządzenia za dużo niższą cenę. Telefony do 1000 zł znajdziemy w ofercie marki Samsung. Wśród dostępnych modeli dostępne są takie, które mogą zachwycić nas swoimi możliwościami i designem. Na co możemy liczyć, decydując się na smartfony do 1000 zł?

Tanie telefony Samsung – innowacyjność w dobrej cenie

Współcześnie mamy coraz większe wymagania względem urządzeń mobilnych. Chcielibyśmy, żeby były one szybkie, miały dobry aparat, pojemną baterię oraz duży wyświetlacz. Czy jednak możemy je kupić w rozsądnej cenie? Okazuje się, że tak. Telefony do 1000 zł znajdziemy w serii Galaxy A, która oferuje przebojowe smartfony za rozsądną cenę.

Na czym polega ich przebojowość? Seria A podąża za najnowszymi trendami. Technologia 5G, aparat o wysokiej rozdzielczości, 8-rdzeniowy procesor, pojemna bateria czy duży ekran to najważniejsze cechy, jakimi mogą pochwalić się tanie telefony Samsung z tej serii. Osoby, które oczekują od telefonu większej wydajności, z pewnością zainteresuje opcja RAM Plus, która pozwala na rozszerzenie pamięci, poprzez wykorzystanie jej jako wirtualnej pamięci RAM*. Najtańsze telefony z serii Galaxy A, podobnie jak droższe modele, obsługują również karty microSD, dając możliwość rozszerzenia pamięci masowej aż do 1TB.

Telefony do 1000 zł – dobre zdjęcia za niewielką cenę?

Wydaje się, że większość osób kojarzy dobrej jakości zdjęcia wyłącznie z flagowymi smartfonami. Na szczęście smartfony do 1000 zł również mogą nas zaskoczyć dobrym aparatem. Przykładem jest właśnie seria Galaxy A od Samsung. Za mniej niż 1000 zł kupimy smartfon z aparatem aż 50 MP, wzbogacony dodatkowo o aparat szerokokątny oraz makro. Takie urządzenie pozwoli nam uchwycić wspaniałe widoki czy piękno przyrody w rozmiarze makro. Ponadto ma ono również aparat selfie 13MP.

Jednak dobry aparat to nie wszystko. Miłośnicy fotografii z pewnością docenią również duży wyświetlacz FHD+ o przekątnej aż 6,6 cala** w najtańszym modelu serii A, który zapewni świetną jakość obrazu i umożliwi wygodne przeglądanie oraz edycję zdjęć czy filmów.

Telefon Samsung do 1000 zł – pojemna bateria do zadań specjalnych

Niezależnie od tego, czy smartfonu używamy do grania, czy do pracy – z pewnością zaskoczy nas długi czas pracy bez ładowania. Wszystko za sprawą pojemnej baterii w najtańszym modelu serii A, która ma aż 5000 mAh (typowa)***. Już nie musimy zabierać do plecaka powerbanka, gdy wybieramy się na dłuższą wycieczkę, ponieważ mocna bateria zapewnia nam zasilanie smartfonu nawet do 2 dni****.

Dla kogo smartfony do 1000 zł?

Okazuje się, że smartfon do 1000 zł nadaje się nie tylko do przeglądania internetu czy prowadzenia rozmów telefonicznych, ale także do robienia zachwycających zdjęć, grania czy oglądania filmów. Dzięki temu jest to urządzenie odpowiednie dla osób w każdym wieku – dzieci, dorosłych i seniorów. Smartfon z serii Galaxy A z pewnością spełni nasze oczekiwania.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

*Modele z 4/6/8 GB pamięci RAM obsługują do 4/6/8 GB pamięci wewnętrznej, której można użyć jako pamięci wirtualnej w celu poprawy wydajności aplikacji.

**Mierzony po przekątnej, rozmiar ekranu wynosi 6,6 cala w pełnym prostokącie i 6,4 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i wycięcie na kamerę.

***Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innej firmy. Typowa wartość to szacunkowa wartość średnia uwzględniająca odchylenie pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa to 4900 mAh.

****Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. Oszacowane na podstawie średniego profilu użytkowania opracowanego przez Strategy Analytics. Niezależnie ocenione przez Strategy Analytics między 2022.12.19 a 2023.1.6 w Wielkiej Brytanii z przedpremierowymi wersjami SM-A146 z ustawieniami domyślnymi przy użyciu sieci LTE i 5G Sub6.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here